Milé nevěsty,

Čeká Vás výběr svatebních šatů ať už k půjčení nebo ke koupi? Každá z vás je samozřejmě jiná a každá čeká od svatebních šatů něco trochu jiného… Ať už chcete být za princeznu, ženu vamp nebo za sportovní, šmrncovní či opravdu něžnou…, vždy je důležité vědět, s kým půjdete šaty vybírat! Se svou nejlepší kamarádkou si rozumíte SKORO úplně ve všem, ale pozor! Máte i stejný vkus na oblékaní? Mnohokrát se mi stalo, že kamarádka nevěsty to OPRAVDU myslela dobře se svými radami, jen do toho trochu promítala bohužel sebe, svůj vkus a své představy o tom, jak by nevěsta mela vypadat… a ty se bohužel lišily od představ nevěsty. Není na tip kamarádky, která má sice jiný názor, ale ví, že když se její kamarádka – nevěsta v určitém modelu cela rozzáří a prostě je ji v něm dobře, klidně tuto skutečnost okomentuje slovy: moje favoritky to nejsou, ale já se nevdávám, tobě moc sluší, jsi to v nich TY!

Ať už Vám radí maminka, kamarádky nebo asistentky v salonu, všechny je vyslechněte, vlastně je nechte vypovídat, ale vybírejte podle Vašeho “vnitřního já”. Musíte přeci cítit, i když jste sebenerozhodnější, že TO JE ONO!!!! Nebo naopak ať do Vás všichni “meldují” jak Vám to sluší, ale Vy se v tom necítíte na 100%, tak se prostě NENECHEJTE zvyklat!

A ještě jedna malá, ale důležitá rada. Foťáky nechte doma. Tedy pokud si chcete podle nich pak vybírat doma šaty. Jednou se hůř zatváříte, jednou mate horší světlo, prostě tuto záležitost může ovlivnit vícero faktorů a Vy můžete na základě ne úplně povedených fotografii vyřadit šaty, které vám slušely nejvíc a jednoduše PŘEBRAT. Fotky jsou pak důležité pro floristku nebo kadeřnici, ale podle mého vybírat šaty se podle nich nedá…

Vaše Marie Nováková