Svatební doplňky

Ke svatebním šatům je potřeba také vybrat vhodnou svatební obuv.

Nabízíme vám výběr krásných svatebních střevíčků v bílé a šampaň barvě. Jedná se o luxusní obuv značky Peccini, Membur a  Lexus  v cenové relaci od 1450 – 2500,–Kč. Tyto modely jsou nejen krásné ale i pohodlné, což ocení nevěsty po celém svatebním dni. Rádi vám pomůžeme s vhodným výběrem svatební obuvi k vašim svatebním šatům.

Svatební obuv si u nás můžete zakoupit ve velikostech 35 až do nadměrné velikosti  42.

Pánské svatební boty pro Vás máme v barvě černé, béžové a hnědé. Pro dotvoření celkového vzhledu Vám také můžeme objednat pánský opasek s obuví ve stejném tónu.

I drobný detail je důležitý

V naší nabídce najdete různé druhy ozdob do vlasů od vlásenek, skřipečků, květin až po krásné závoje v různých stylech (krátké, dlouhé, s kamínky, španělské, s lemem…). Naše rada při vybírání je samozřejmostí.

Praktický doplněk svatebních šatů

Bolerka si můžete vybírat ze saténových, krajkových či kožešinových ať už s krátkým, či dlouhým rukávem.

Alternativou je pelerínka, která zahřeje, ale je i krásným romantickým doplňkem.

Naší snahou je aby si u nás nevěsta i ženich vybrali své vysněné svatební šaty a oblek a navíc jim nabízíme i veškeré svatební doplňky, které nesmí chybět na žádné svatbě!

  • Bižuterie – snažíme se, aby si nevěsta měla možnost vybrat  ke svatebním šatům i bižuterii, nabízíme nepřeberné množství korálků a štrasů, ceny jsou od 100,– Kč.
  • Svatební podvazek – tradice, která je tu již desetiletí! Něco starého, nového, darovaného, půjčeného a modrého! A právě to vše spojuje tento luxusní svatební podvazek, který nabízíme od 220,– Kč
  • Svatební ozdoby do vlasů – v barvě bílé i šampaň, kytičky (9,–Kč), vlasce (90,–Kč), hřebínky (150,–Kč), sponky (20,–Kč), korunky, čelenky (250,–Kč půjčení, prodej od 350,–Kč), náramky, náušnice.
  • Pompadůrky – malé kabelky, které jsou vhodné na kapesníček, k zapůjčení 100,–. Na prodej 350,– Kč.