Zdravím všechny, kteří čtou mé nepravidelné příspěvky!

Svatební sezóna, ve které jsme oslavili 20. výročí, je skoro za námi a doufám, že naše nevěsty byly nejen krásné, ale budou i dlouho ve svých manželstvích šťastné 🙂 Je to vždycky příjemné, když se můžeme potkávat s lidmi, kteří prožívají euforické chvíle spojené se začátkem manželství. Musím ale uklidnit všechny “závistivce”, kteří si myslí v jak krásném prostředí a s jak šťastnými lidmi pracujeme, že ne vždy je situace okolo půjčování šatů ideální… Mnohdy stejně jako hormony ovlivní těhulku, řekla bych, že “předsvatební druh hormonu” ovlivní nejednu nevěstu, která se chová… prostě jinak! 🙂 Často i doprovázející budoucí manžel komentuje zvláštní chování své budoucí ženy (které údajně dosud nepoznal :)) a bývá někdy legrace, někdy taky ne…. Je to stejné jako ve všech oborech podnikání, kde se potkáváte s lidmi. Narazíte na prima páry, na “oříšky”, ale někdy i na velmi komplikované osoby. Naštěstí převažujete vy, normální, prima a vstřícní lidé a my jsme za vás rádi. Teda vlastně rády, protože v Adině na všech pozicích pracují ženy.
Tento rok je pro nás nejen “kulatý a výroční”, ale zlomový. 20 let uteklo jako voda a je to krásné, protože vás každý rok přibývá a přibývá. A pro vás, nevěsty 2017 máme připraven dááárek největší! Nesmíme používat slovíčka s předponami nej atd., ale schválně podrobně sledujte naše stránky, prohlížejte obrázky nových modelů a počítejte je!!! Kolekce Pronovias 2017 bude v Adině naprosto bombastická!!! Znovu jsme objednaly novou kolekci francouzské značky Eglantine a jako novinka 2017 je velký návrat k celosvětově velmi oblíbené holandské značce Lady Bird, protože se prostě jejím novým modelům letos nedalo odolat.
A jeden poslední i když smutný dodatek na konci mého příspěvku. Při vyzvedávání šatů se vždy, když u toho jsem ptám všech nevěst, zdali byly u nás spokojené a vše bylo v pořádku… Popravdě jsem ještě nezažila negativní reakci. Nejenom to, většinou nevěsty reagují vyslovené nadšeně! Věřím, že předávají své pozitivní zážitky a zkušenosti svým blízkým, protože nejvíce vás chodí právě na doporučení, ale bohužel málokterá nevěsta sedne k internetu a ohodnotí nás takto kladně i na internetu, třeba na Googlu, Facebooku… Zato naše konkurence, jak jsme zjistili, vůbec v této oblasti nezahálí a častuje nás jednohvězdičkovým hodnocením, aby nám snížila hodnocení na Googlu. Velmi zajímavé je, že jména těch, kteří nám “jednohvězdičkové” hodnocení dávají, nejsou nikde v našem rezervačním systému k dohledání. tak je s podivem, že tyto “osoby” ohodnotili pouze Adinu a žádný jiný podnikatelský subjekt, některá jména nezná Google ani Seznam. Zvláštní… Říká se, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno a Země je kulatá a vrací se vše dobré, ale i zlé. Tak nějak nevím, jestli zrovna tento způsob konkurenčního boje je ten, kterým se potřebujete vymezit…
Mějte se rádi, život je (relativně) krátký!
Marie Nováková