O nás

O nás

Vítejte ve svatebním centru Adina Praha!

V našem svatebním centru ADINA o vás, milé budoucí nevěsty, budeme pečovat tak, abyste se cítily co nejlépe a výběr svatebních šatů byl pro vás komfortním a nezapomenutelným zážitkem.

Svatební centrum ADINA v Letňanech disponuje krásným novým interiérem a velkými prostory pro kompletní svatební servis.

Na zkoušení svatebních šatů je důležité se telefonicky objednat. Zkoušení svatebních šatů je u nás zpoplatněno, jako je tomu u většiny ostatních salonů. Je to kvůli tomu, aby se k nám objednávaly nevěsty, které opravdu plánují svatbu. Mockrát se nám stávalo, že k nám chodily děvčata zkoušet šaty jen tak pro zábavu a bohužel jsme se tak nemohli naplno věnovat opravdovým nevěstám. Poplatek je 300,- Kč/hodina a každá další započítaná půl hodina je 100,- Kč. Ovšem je to pouze v případě, že žádné šaty nevyberete. Pokud si nebudete výběrem jistá a žádné šaty nezamluvíte, zaplatíte poplatek, a když se k nám do 6 měsíců vrátíte, poplatek bude odečten od zálohy zamluvených šatů. A na naší druhé pobočce, ať už začnete na jakékoli, máte s tímto paragonem zkoušení zdarma. Stejně dlouhou dobu.

Půjčovna svatebních šatů s tradicí více jak 23 let

Svatební šaty půjčujeme a prodáváme již více než dvacet tři let. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků, nastávajících nevěst a ženichů, vynikající renomé a patříme k nejznámějším svatebním salonům v České Republice.

Svatební šaty si u nás půjčilo nebo koupilo již několik tisíc svatebních párů, mezi nimi i známé osobnosti jako například Tereza Maxová, Adéla Gondíková, Tereza Kostková nebo Jolana Voldánová.

Otevření nového komfortního svatebního centra

1.9.2011 jsme pro vás otevřeli nové největší svatební centrum v ČR! Při oficiálním otevření naše centrum navštívily celebrity a zároveň naše bývalé nevěsty Tereza Kostková, Jolana Voldánová a tvář Adiny Vica Kerekes. Na ploše 1.200 m² vás čeká nejen komfortní výběr svatebních šatů a veškerého svatebního oblečení, ale i kompletní svatební služby spojené se svatbou a svatebními přípravami. Vše pod jednou střechou vám je neustále k dispozici.

Svatební šaty jsou vám k dispozici jak k zapůjčení tak k prodeji ve stejných finančních relacích jako dříve!

Bonusy našeho svatebního studia

Každá nevěsta obdrží „svatební pas“, do kterého vám každé naše oddělení napíše částku, za kterou jste si objednali služby či zboží. Při překročení částky 25 000 Kč od nás získáváte kávovar Dolce Gusto a nebo voucher do Samui Spa v hodnotě 2 500,- Kč.

Svatební služby pod jednou střechou
Pánské oddělení

Sortiment našich svatebních šatů

Sortiment našich dvou salonů je podobný, liší se pouze rozdělením velikostí. Od toho tu máme naše vyškolené asistentky, které vám ochotně sdělí velikost, barvu svatebních šatů i pobočku, kde model najdete.

Také vám ochotně pomůžou s výběrem, ať už máte účes krátký a přesto chcete být princezna s dlouhým závojem nebo nejste právě ideální postavy a chcete překvapit štíhlou siluetou. Postaráme o to, aby jste byla nejkrásnější a cítila se ve svatebních šatech naprosto úžasně. Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Výjimečná Adina Mandlová

Vzorem pro název našeho salonu se stala herečka Adina Mandlová. Její výjimečná krása a originalita je pro nás neustálou inspirací. Věříme, že krásné svatební šaty, které si u nás vyberete, vám pomohou zažít stejný pocit výjimečnosti.

Ve svatebním centru Adina vás vždy obsluhují odborně vyškolené asistentky – jedná se o dámské krejčové či absolventky oděvní školy. Svatební šaty nebo pánské obleky Vám rády a zdarma upraví. Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Lokalita svatebních salónů Adina

Využít můžete našich dvou svatebních salonů: Praha 9 – ulice Tupolevova 747 a půjčovna + outlet Praha 4 – ulice 5. května 29. Na zkoušení svatebních šatů potřebujete pouze dobrou náladu a fotoaparát pro vaši dokumentaci. A také prima kamarádku, která vám s výběrem svatebních šatů pomůže.

Přijďte si k nám pro zážitek jaký znáte z amerických filmů! Dětský koutek, sklenka sektu, káva jsou samozřejmostí.

Svatební služby pro vás

Dalšími našimi službami je nabídka svatebních oznámení. Máme k dispozici 8 katalogů, kde si můžete vybrat dle vašeho vkusu. Doporučíme vám floristu, kosmetičku nebo kameramana.

Svatební šaty a doplňky pro pány

Nezapomínáme ani na vás, milí pánové! Pro ženichy tu máme na zapůjčení svatební pánské obleky, žakety, svatební košile, cylindry i vycházkové hole, aby jste působili stylově a dokonale ladili ke své nevěstě.

Družičky a mládenci

Nedílnou součástí každé svatby jsou i družičky a mládenci. Malé princeznovské svatební šatičky, chlapecké obleky, dětské pelerínky; to vše doladíme přímo ke svatebním šatům nevěsty.

Široký sortiment svatebních šatů