Milé nevěsty, milí čitatelé!

Dala jsem si tentokrát na čas, ale nebylo zbytí. Teprve nemoc, kvůli které jsem byla upoutána na lůžko, mě přinutila k psaní. Schválně jsem ho totiž oddalovala, protože toto malé pisatelské pozastavení beru jako důležitou věc.
Adina letos 6. 6. oslaví 20 let! To je pro mě nejen významná, ale i dojemná záležitost. Jsme totiž zřejmě jediná firma v tomto oboru, která se jmenuje od začátku do teď stejně, má jediného stejného majitele a zároveň vzestupný vývoj. Jiné firmy se buď přejmenovaly v průběhu trvání, změnily majitele, nebo rovnou zavřely.
A teď dáááárky 🙂 Ty přeci ke každým narozeninám patří. První dárek  je zřejmě ten, že drtivá většina nevěst respektuje naše rozhodnutí vybírat za zkoušení svatebních šatů v případě, že si šaty nezamluví. Jsme hrdí na to, že v krásném prostředí nabízíme velký výběr krásných značkových svatebních šatů a tak nechceme “komety”, které obíhají salony za jakýmkoliv jiným účelem než si šaty půjčit či koupit. To se osvědčilo.Nevěst nám neubylo, ba naopak a my cítíme, že pracujeme s “normálním materiálem” 🙂 Zdravím tímto jednu nevěstu ze Slovenska, která bydlí v Praze a oceňuji to, že se mé asistentce přiznala k tomu, že si šaty chce nechat ušít, jen si musí vyzkoušet co vlastně chce a je za to ochotna zaplatit.
Další a velmi významný dárek, který jsme dostali je přímo od firmy Pronovias. Vzhledem k tomu, že jsme v minulém roce u Pronoviasu nakupovali nejvíce :), máme tu možnost vybírat ze všech nových modelů v Barceloně jako první! Je to nádherný pocit a my pro vás ty nejkrásnější modely vybrali už v lednové předkolekci a v dubnu je vybereme znovu na přehlídce hlavní kolekce Pronovias 2017! Nadále si uvědomujeme, že tyto nádherné modely milujete a budeme se snažit jich nakupovat co nejvíce!!!
Nakonec velké překvapení. Aňa Geislerová, která je nejen vynikající herečka, teď už i spisovatelka a v neposlední řadě je považována za módní ikonu, nám slíbila navrhnout pár modelů svatebních šatů, které si budete moci pořídit pouze u nás. Toho si opravdu moc vážíme a neuvěřitelně se těšíme!
Ať už se vdáváte, ženíte či nikoliv, přeji vám krásné jaro, léto a buďte veselí!
Vaše Marie Nováková.