Milí přátelé,

ozývám se z posledního prázdninového dne! A že to byly pěkně horké prázdniny 🙂 Obvykle se při vyzvedávání šatů budoucí novomanželé obávají deště, letos to bylo přesně naopak. Řikali ” hlavně ať není přes 30 stupňů”. Popravdě většinou bylo…
Teď už jen ty záříjové svatby (že vás je!) a pomalu můžeme vydechnout 🙂 Sezóna byla úžasná, je vidět, že se máte rádi a máta rádi i svatby a v neposlední řadě ADINU. My vám za to opravdu upřímně děkujeme!
Pomalu se chystáme na společenskou sezónu, radujeme se vždy z nově příchozích balíků jak nových společenských šatů, tak i prvních svatebních, které pomalu začínají přicházet. Těšíme se nejen na kolekci Pronovias 2016, ale i na další tři nové značky, které obohatí naší novou kolekci. Nechte se mile překvapit, co nového jsme pro Vás nakoupili.
Od 1.9. se také přidáváme k dalším salónům, které účtují poplatek za zkoušení svatebních šatů v případě nezamluvení. Nezavést ho by bylo pro nás zřejmě zdrcující, protože by se k nám nevěsty, které chtějí pouze zkoušet “navalily” a my bychom nedělali nic jiného, a bohužel bychom neměli čas ani prostor pro “normální” nevěsty. To je přesně to, co nechceme a budeme se tomu velmi bránit. Jinými slovy, se těšíme na vás, které si šaty chcete půjčit nebo koupit (v příštím roce bude velká novinka- prodej svatebních šatů od 15 do 18 tisíc!) a věřte, že bude z čeho vybírat a že naše asistentky zůstanou nadále tak vstřícné a lidské jako byly doposud! Nakonec malá ochutnávka nové značky pro příští rok http://idatorez.com/en.
Tak zase někdy v zimě nashledanou.
Vaše Marie Nováková