Svatební floristika

O květinovém studiu Frezia Fleur

Frezia Fleur Weddings je mladá dynamická společnost, která se pod taktovkou Mgr. Veroniky Kutnarové stala lídrem na poli svatebního designu a květinové výzdoby svateb.

Nezáleží na tom, zda chcete mít svatbu stylovou, moderní, vintage, nebo laděnou do nějakého konkrétního motivu. Ve Frezia Fleur Weddings Vám poradí, jak kýženého efektu nejlépe dosáhnout. Na základě získaných informací pro Vás připraví originální design šitý přímo na míru. Kromě květin a květinových dekorací také zapůjčí stylové dekorace a doplňky, vytvoří tématické a zážitkové koutky.

Frezia Fleur Weddings je květinové studio, které přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a s citem pro detail. Dokáže uspokojit i náročnou klientelu a každá kompozice, která pod jejich rukama vznikne, je malým uměleckým dílkem.

Svatba je významným životním krokem a výběr stylu, barev, motivu, ale i dodavatele, by měl reprezentovat především novomanžele a jejich pohled na svět. Vzhledem k tomu, že květiny a svatební design ovlivňují celkovou svatební atmosféru a jsou významnou součástí tohoto dne, zaslouží si tu nejlepší péči profesionálů.